Natuurlijke skincare we LOVE! Daarom zijn we vanaf dag één fan van Huid Atelier. Hier kun je anno nu ook terecht voor microneedling. Say what?! Microneedling. Is dit dé alternatief voor die botoxspuit of fillers. Wij probeerden het zelf uit en kregen gelijk een fijne tour. Huid Atelier is namelijk verhuisd naar een prachtige nieuwe locatie hartje centrum Nijmegen.
Eigenaresse Lisanne groeide op haar laatste locatie uit haar voegen en huist sinds kort in een prachtig nieuw hoekpand aan het Hertogplein. Ook hier deelt Lisanne op een fijne en ongedwongen wijze haar kennis over natuurlijke behandelingen en producten. Daarnaast introduceert ze hier haar nieuwste concept: Body Atelier! Wij kwamen aanwaaien én ondergingen meteen de nieuwste huidbehandeling.
Ons huidmantra anno nu? Glossy. Glowy. Glass skin! Bindweefselmassage? Check. Fruitzuren? Yes, please! Ook al worden sommigen van ons (jaja dat ben ik haha!) licht hysterisch tijdens deze “treatment” haha. En een pen met 16 naaldjes? Het begin van een skin love affair! Jaaa, er is weer iets nieuws in huidland en wij probeerden het de afgelopen maanden uit. Want heel eerlijk? Uren turen naar onze laptops en telefoons laat sporen na. Als het om skin gaat, gaan wij all in. Wie mooi wil zijn, moet soms even doorbijten. 😉
MICRONEEDLING! Sinds begin 2026 kun je bij Huid Atelier ook starten met een microneedlingbehandeling. Een “pen” met 16 naaldjes die je huid op diep niveau bewerkt. En ja, dit moest ik zelf natuurlijk ook uitproberen. Dit is dé behandeling als alternatief voor die botoxspuit of fillers. In 15 minuten gaat Lisanne met haar pen over je huid. Dit is dé behandeling voor anti-aging en skin longevity. Met een kuur van 2-4 per jaar zit je goed en – aldus Lisanne – de behandeling werkt na 2 jaar nog steeds door in je (huid)cellen.
En werkt het? Mijn mister frown is niet verdwenen, maar na vier behandelingen ben ik wel echt super tevreden over de glow en de lijntjes die daadwerkelijk zachter zijn geworden. Ik ga komend jaar weer een nieuwe kuur doen en hoop dat deze investering zich op de lange termijn ook mooi uitbetaalt.
MICRONEEDLING TIPS VAN MIJ!
* Plan de dag na je 1e afspraak een thuiswerkdag. De 1e 48 uur kun je geen make-up dragen.
* Drink veel voor en na de behandeling.
* Intensief sporten de eerste paar dagen wordt afgeraden. Lange wandelingen buiten zijn extra fijn! (lees = afkoelen)
* Slaap op een satijnen kussensloop. Echt. Het werkt verkoelend.
* Smeer je suf! Zorg voor een dikke voorraad skincare om die trekkende huid lekker soepel te houden.
* Verdovende crème is een dikke NEE. Afhankelijk van waar ik zit in mijn cycles trek ik het beter. En ja soms slik ik 2 paracetamols vooraf.
* Beter even geen alcohol de eerste paar dagen. Dat vergat ik nog wel eens… mijn hoofd ging dan extra gloeien haha.
* Helaas. Het maakt niet uit hoeveel behandelingen je hebt gehad. De “ervaring” blijft hetzelfde. Bij mij worden het vervellen en de rode plekjes na elke behandeling wel minder.
* Lisanne werkt in zones en stopt tussendoor als je dit aangeeft. Mijn voorhoofd bleek het gevoeligst, mijn wangen het minst.
Nieuwsgierig? Ook proberen?! Lisanne trakteert t/m 30 november 2026 op 10% korting. Voer de kortingscode ‘FOLLOWFOX10’ in tijdens een online boeking microneedling en ontvang gelijk 10% korting!
De huid is ons grootste orgaan en die mag regelmatig verwend worden. Zoek je een adresje in Nijmegen waar ze werken met natuurlijke producten en geheel natuurlijk behandelen (lees: geen botoxspuiten of fillers), dan is Huid Atelier onze gouden local skin lovers tip. Naast gezichtsbehandelingen kun je nu ook terecht voor een bodybehandeling. Die heb ik zelf (nog) niet uitgeprobeerd, maar ik ben al fan van bindweefselmassages en cupping en kan niet wachten om hier ook een behandeling te boeken!
Handig om te weten! Huid Atelier vind je in hetzelfde gebouw als Reform Studios.
Loop naar binnen en neem de trap naar beneden. In het souterrain vind je Huid- én Body Atelier.
HUID ATELIER & BODY ATELIER
Hertogplein 1, Nijmegen
@huidbody.ateliernijmegen
Tekst: Nienke Meijs // Beeld: FollowFox Team